Naar de inhoud
Startpunt › VIP

WildRobin VIP: wat elk niveau je oplevert als je wilt opnemen

De WildRobin VIP Club heeft 5 niveaus. Vanaf niveau 2 krijg je dagelijkse cashback, vanaf niveau 3 zijn je opnamelimieten bespreekbaar en vanaf niveau 4 heb je een eigen VIP-manager. Je niveau hangt af van je activiteit in de laatste 90 dagen.

Word lid bij WildRobin18+ · voorwaarden van WildRobin gelden
Stop 1 · De vijf niveaus

Wat krijg je op elk WildRobin VIP-niveau?

Niveau 1 en 2 de basis, vanaf 3 persoonlijke aanbiedingen, cashback en bespreekbare limieten, vanaf 4 een eigen manager. De VIP-pagina is kort en zakelijk. Niveau 1 en 2 zijn de basis die elke speler heeft. De sprong zit tussen 2 en 3, waar persoonlijke aanbiedingen, cashback en onderhandelbare opnamelimieten bijkomen. Op 4 en 5 komt een persoonlijke manager erbij.

In zijn eigen teksten noemt WildRobin ook toegang tot exclusieve VIP-spellen en bonussen. Welke dat zijn, wordt niet openbaar gemaakt; je ziet ze pas als je het niveau hebt.

Voor spelers die op winst uit zijn, zitten de belangrijkste VIP-voordelen niet in persoonlijke aanbiedingen maar in twee droge regels: de dagelijkse cashback en de opnamelimiet. De cashback bepaalt hoeveel van een slechte dag terugkomt, de limiet bepaalt hoe snel een goede dag op je rekening staat. Beide worden per niveau ruimer, en beide staan zwart op wit in de voorwaarden en de actieregels. Daarop richten we ons op deze pagina.

Wat de VIP-pagina belooft

  • Promoties op de website
  • 24/7 toegang tot live chat
  • Gepersonaliseerde aanbiedingen
  • Cashback
  • Opnamelimieten die bespreekbaar zijn
  • Een persoonlijke VIP-manager

De tabel hieronder zet ze per niveau op een rij, samen met de cijfers uit de voorwaarden.

VoordeelNiveau 1Niveau 2Niveau 3Niveau 4Niveau 5
Promoties en live chat 24/7jajajajaja
Persoonlijke aanbiedingenjajaja
Dagelijkse cashback3%, max €1005%, max €20010%, max €30015%, max €400
Live cashback per week25%, max €20025%, max €20025%, max €20025%, max €20025%, max €200
Opname per dag / maand€500 / €7.000€500 / €10.000€800 / €12.000€1.000 / €15.000€1.500 / €20.000
Limieten bespreekbaarjajaja
Persoonlijke VIP-managerjaja
Stop 2 · Cashback per niveau

Hoeveel cashback geeft elk WildRobin VIP-niveau?

3% op VIP 2 tot 15% op VIP 5, met een maximum van €100 tot €400 per dag. Dit voordeel merk je het vaakst. Hij begint op VIP 2 met 3% en loopt op tot 15% op VIP 5. Elke dag om 04.00 uur UTC komt hij in Mijn bonussen, over je netto verlies met echt geld op casinospellen van de dag ervoor. Na activering zet je hem één keer in.

Daarnaast geldt voor alle niveaus de live cashback van 25% per week, tot €200. De banner "VIP Club €400 aan beloningen per dag" op de promotiepagina sluit aan bij het maximum van VIP 5.

VIP 2, verlies €500€153% cashback
VIP 5, verlies €500€7515% cashback
Zelfde dag, zelfde verlies: op VIP 5 komt vijf keer zoveel terug.

Rekenvoorbeeld over een maand

Stel, je speelt 12 dagen in een maand en hebt op die dagen gemiddeld €100 netto verlies. Op VIP 2 krijg je 12 × €3 = €36 terug, op VIP 3 12 × €5 = €60, op VIP 4 €120 en op VIP 5 €180. Op winstdagen is er geen cashback.

Het blijft een korting op verlies: op VIP 5 verlies je in dit voorbeeld nog steeds €1.020 netto. Hoe aanmelden en activeren werkt, staat bij WildRobin cashback.

Stop 3 · Opnamelimieten per niveau

Hoeveel mag je per VIP-niveau opnemen?

Van €500 per dag op niveau 1 tot €1.500 per dag op niveau 5. Voor wie op winst uit is, is dat het belangrijkste VIP-voordeel. Op niveau 1 mag er €500 per dag en €7.000 per maand uit. Op niveau 5 is dat €1.500 per dag en €20.000 per maand. Vanaf niveau 3 noemt WildRobin de limieten onderhandelbaar.

Het verschil merk je alleen bij grote winsten. Een winst van €12.000 is op niveau 3 binnen een maand opneembaar, op niveau 1 niet.

€500€7.000 p/m
VIP 1
€500€10.000 p/m
VIP 2
€800€12.000 p/m
VIP 3
€1.000€15.000 p/m
VIP 4
€1.500€20.000 p/m
VIP 5

Rekenvoorbeelden voor grote bedragen staan bij WildRobin limieten.

Stop 4 · Stijgen en dalen

Hoe stijg je in de WildRobin VIP Club?

WildRobin publiceert geen vaste drempels, zoals "€5.000 inzet voor niveau 3". Wat de voorwaarden wel zeggen, staat in artikel 6.12: je niveau wordt bepaald door je activiteit in de 90 kalenderdagen voor een opnameverzoek, en kan veranderen door de verhouding tussen je stortingen, opnames en ontvangen bonussen.

Daaruit volgen twee dingen. Wie veel opneemt en veel bonussen pakt ten opzichte van wat hij stort, stijgt minder snel. En wie een maand niet actief speelt, valt automatisch terug naar het laagste niveau.

  1. Actief blijvenElke maand inzet, anders terug naar niveau 1.
  2. VerhoudingStortingen, opnames en bonussen in de laatste 90 dagen tellen mee.
  3. Moment van opnameJe niveau wordt bekeken op het moment dat je opneemt.
  4. VragenTwijfel je over je niveau, vraag het na in de live chat.

Wil je weten op welk niveau je nu staat, kijk dan in je profiel of vraag het de klantenservice. Voor de cashback is het niveau van de dag zelf bepalend.

Stop 5 · De VIP-manager

Wat doet een WildRobin VIP-manager voor je?

Hij onderhandelt over je maandlimieten en begeleidt je naar nieuwe spelmogelijkheden; je krijgt er een op niveau 4 en 5. WildRobin omschrijft die rol in zijn eigen teksten: de manager begeleidt spelers naar de nieuwste spelmogelijkheden en onderhandelt over maandelijkse limieten. Top-VIP's krijgen ook regelmatig cashbackaanbiedingen.

Voor spelers die winnen, is dat onderhandelen het belangrijkste. Heb je een grote winst die boven je maandlimiet uitkomt, dan is de manager degene met wie je een sneller uitbetalingsschema bespreekt.

Wat je de manager vraagt

  • Of je maandlimiet tijdelijk omhoog kan na een grote winst.
  • Welke persoonlijke aanbiedingen er voor jou klaarstaan, en met welke inzetvereiste.
  • Hoe je niveau nu wordt berekend en wat het verandert.

Spreek alles wat je afspreekt na in de chat of per mail naar [email protected], zodat het terug te vinden is.

Stop 6 · Is het de moeite waard

Is jagen op een hoger VIP-niveau de moeite waard?

Een hoger niveau komt met meer inzet, en meer inzet betekent op termijn meer verlies. Het VIP-programma maakt dat verlies iets kleiner en je opnames ruimer, maar het maakt het niet goed. Dat is de nuchtere kant van elk VIP-programma, ook bij WildRobin.

Speel je toch al regelmatig, dan is het wel zinvol om te weten waar de drempels liggen: VIP 2 voor dagelijkse cashback, VIP 3 voor bespreekbare limieten.

Drie valkuilen waar VIP-spelers vaker in lopen dan anderen:

Spelen voor het niveauExtra inzet om te stijgen kost meer dan de cashback teruggeeft.
Een maand pauzeDaarna sta je weer op niveau 1, ook voor je limieten.
Persoonlijke bonussenOok die hebben voorwaarden. Vraag naar de inzetvereiste voor je accepteert.
Stop 7 · Van niveau 1 naar 3

Wat verandert er tussen VIP-niveau 1 en 3?

Cashback gaat van 0 naar 5%, de daglimiet van €500 naar €800 en limieten worden bespreekbaar. Voor de meeste spelers is niveau 3 het eerste niveau dat er echt toe doet. Daar komen persoonlijke aanbiedingen, cashback van 5% en bespreekbare opnamelimieten samen. Tussen 1 en 3 verandert er stap voor stap iets, ook zonder dat je het merkt.

Op niveau 1 heb je de promoties, de live chat en de live cashback van 25%. Op niveau 2 komt de dagelijkse cashback van 3% erbij en gaat je maandlimiet van €7.000 naar €10.000. Op niveau 3 gaat de daglimiet naar €800 en de cashback naar 5%.

  1. Niveau 1Promoties, live chat 24/7, live cashback 25%, €500 per dag.
  2. Niveau 2Dagelijkse cashback 3%, €10.000 per maand.
  3. Niveau 3Cashback 5%, €800 per dag, persoonlijke aanbiedingen, limieten bespreekbaar.

Omdat WildRobin geen drempels publiceert, kun je niet uitrekenen wanneer je stijgt. Wat wel vaststaat: een maand niet spelen zet je terug op 1. Wie af en toe pauzeert, begint daarna dus opnieuw. Vraag bij twijfel in de chat op welk niveau je staat voordat je een grote opname doet.

Mijlpalen: waar deze cijfers vandaan komen

  1. WildRobin VIP Club
  2. WildRobin dagelijkse cashback per VIP-niveau
  3. WildRobin voorwaarden 6.11 en 6.12 (limieten en niveau)
  4. Algemene voorwaarden WildRobin (versie 1.12)
  5. AGOG, anonieme hulp bij gokproblemen
  6. Loket Kansspel

Gecontroleerd op 11-10-2026. Acties en bedragen kunnen bij WildRobin zonder aankondiging wijzigen; de tekst in je eigen account is leidend.

Vragen op het prikbord

Hoeveel VIP-niveaus heeft WildRobin?

Vijf. Niveau 1 en 2 geven toegang tot de promoties en 24/7 live chat. Vanaf niveau 3 komen persoonlijke aanbiedingen, cashback en bespreekbare opnamelimieten erbij, vanaf niveau 4 een persoonlijke VIP-manager.

Heeft WildRobin exclusieve VIP-spellen?

WildRobin zegt dat VIP's toegang krijgen tot exclusieve spellen en bonussen. Welke dat zijn, maakt het casino niet openbaar.

Kan ik mijn WildRobin VIP-niveau verliezen?

Ja. Wie een maand geen actieve inzet doet, zakt automatisch naar het laagste niveau. Ook de verhouding tussen storten, opnemen en bonussen kan je niveau veranderen.

Welke cashback krijg ik als VIP bij WildRobin?

Dagelijks 3% op VIP 2, 5% op VIP 3, 10% op VIP 4 en 15% op VIP 5, tot €100, €200, €300 en €400 per dag. De live cashback van 25% tot €200 per week geldt voor alle niveaus.

Welk VIP-niveau heb ik nodig voor dagelijkse cashback?

Niveau 2. Daar krijg je 3% per dag tot €100; op niveau 5 is het 15% tot €400.

Wat krijg ik op VIP-niveau 1?

Toegang tot de promoties op de website, 24/7 live chat en de live cashback van 25% per week tot €200.

100% tot €500
+ 200 gratis spins
Speel bij WildRobin